bwg - en to be_BY translation catalogue (65 entries)

en:  item(s)
be_BY: элемент(ы)

en: First
be_BY: Першая

en: Previous
be_BY: Папярэдні

en: Next
be_BY: Наступная

en: Last
be_BY: Апошні

en: Go to the first page
be_BY: Да першай старонцы

en: Go to the previous page
be_BY: Перайсці на папярэднюю старонку

en: of
be_BY: з

en: Go to the next page
be_BY: Перайсці да наступнай старонцы

en: Go to the last page
be_BY: Перайсці да апошняй старонцы

en: Reset
be_BY: Скід

en: Search
be_BY: Пошук

en: Order by:
be_BY: сартаваць па

en: Default
be_BY: дэфолт

en: Filename
be_BY: Імя Файла

en: Size
be_BY: памер

en: Random
be_BY: выпадковы

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
be_BY: Там няма тэмы абраны або тэма была выдаленая

en: There is no album selected or the album was deleted.
be_BY: Там няма абранага альбома ці альбом быў выдалены

en: There are no images in this gallery.
be_BY: Там няма малюнкаў у гэтай галерэі

en: Back
be_BY: Вярнуцца

en: Album is empty.
be_BY: Альбом пусты

en: There are no images matching your search.
be_BY: Там няма малюнкаў Вашаму пошуку.

en: Gallery is empty.
be_BY: Галерэя пусты

en: Play
be_BY: Гуляць

en: More
be_BY: Больш

en: Hide
be_BY: Схаваць

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
be_BY: Там няма галерэя абраны або галерэі быў выдалены

en: Show comments
be_BY: Паказаць каментары

en: Share on Facebook
be_BY: Адправіць на Facebook

en: Share on Twitter
be_BY: Адправіць на Twitter

en: Share on Google+
be_BY: Адправіць у Google+

en: Share on Pinterest
be_BY: Выкласці на Pinterest

en: Share on Tumblr
be_BY: Выкласці на Tumblr

en: The image has been deleted.
be_BY: Вобраз быў выдалены

en: Maximize
be_BY: Максімізацыя

en: Fullscreen
be_BY: Поўнаэкранны

en: Show info
be_BY: Паказаць інфармацыю

en: Show rating
be_BY: Паказаць рэйтынг

en: Open image in original size.
be_BY: Адкрыць малюнак у арыгінальным памеры.

en: Download original image
be_BY: Спампаваць арыгінальнае малюнак

en: Hits:
be_BY: праглядаў:

en: Rated.
be_BY: Намінальная.

en: Not rated yet.
be_BY: Пакуль не ацэнена

en: Votes:
be_BY: галасоў:

en: Cancel your rating.
be_BY: Адмяніць свой ​​рэйтынг

en: You have already rated.
be_BY: Вы ўжо ацанілі

en: Error. Incorrect Verification Code.
be_BY: Памылка. Няправільны код верыфікацыі.

en: This is not a valid email address.
be_BY: Гэта не правільны адрас электроннай пошты.

en: Hide Comments
be_BY: Схаваць Каментарыі

en: Name
be_BY:  Імя

en: Email
be_BY: E-mail

en: Comment
be_BY: Каментар

en: Verification Code
be_BY: код пацверджання

en: Submit
be_BY: Уявіце

en: Your comment is awaiting moderation
be_BY: Ваш каментар чакае мадэрацыі

en: Delete Comment
be_BY: Выдаліць каментар

en: Show Comments
be_BY: Паказаць каментары

en: Hide info
be_BY: Схаваць

en: Hide rating
be_BY: Схаваць рэйтынг

en: Restore
be_BY: Аднаўленне

en: Exit Fullscreen
be_BY: Выйдзіце на ўвесь экран

en: Pause
be_BY: Паўза

en: field is required.
be_BY: поле з'яўляецца абавязковым.

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
be_BY: Фотагалерэя убудова інтэрвалу аўтаматычнага абнаўлення.
