bwg - en to lt_LT translation catalogue (65 entries)

en:  item(s)
lt_LT: punktas

en: First
lt_LT: Pirmas

en: Previous
lt_LT: Ankstesnis

en: Next
lt_LT: Kitas

en: Last
lt_LT: Paskutinis

en: Go to the first page
lt_LT: Eiti į pirmąjį puslapį

en: Go to the previous page
lt_LT: Eiti į ankstesnį puslapį

en: of
lt_LT: iš

en: Go to the next page
lt_LT: Eiti į kitą puslapį

en: Go to the last page
lt_LT: Eiti į paskutinį puslapį

en: Reset
lt_LT: Nustatyti iš naujo

en: Search
lt_LT: Paieška

en: Order by:
lt_LT: Rūšiuoti pagal

en: Default
lt_LT: numatytasis

en: Filename
lt_LT: Failo pavadinimas

en: Size
lt_LT: dydis

en: Random
lt_LT: atsitiktinis

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
lt_LT: Nėra tema pasirinkta arba tema buvo ištrinta.

en: There is no album selected or the album was deleted.
lt_LT: Nėra albumai pasirinktas ar albumą buvo ištrintas.

en: There are no images in this gallery.
lt_LT: Nėra šioje galerijoje vaizdai.

en: Back
lt_LT: Atgal

en: Album is empty.
lt_LT: Albumas tuščias.

en: There are no images matching your search.
lt_LT: Nėra nuotraukos atitinkančių jūsų paiešką.

en: Gallery is empty.
lt_LT: Galerija yra tuščia

en: Play
lt_LT: Žaisti

en: More
lt_LT: Daugiau

en: Hide
lt_LT: Slėpti

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
lt_LT: Nėra galerija pasirinktas ar galerija buvo ištrintas.

en: Show comments
lt_LT: Rodyti komentarus.

en: Share on Facebook
lt_LT:  Share on Facebook.

en: Share on Twitter
lt_LT: Dalytis Twitter.

en: Share on Google+
lt_LT: Dalytis "Google+".

en: Share on Pinterest
lt_LT: Dalintis apie Pinterest

en: Share on Tumblr
lt_LT: Dalintis apie Tumblr

en: The image has been deleted.
lt_LT: Vaizdas buvo ištrintas.

en: Maximize
lt_LT: Padidinti

en: Fullscreen
lt_LT: Per visą ekraną.

en: Show info
lt_LT: Rodyti informaciją

en: Show rating
lt_LT: Rodyti įvertinimus

en: Open image in original size.
lt_LT: Atidaryti atvaizdą originalaus dydžio.

en: Download original image
lt_LT: Atsisiųsti originalų vaizdą.

en: Hits:
lt_LT: Hitai:

en: Rated.
lt_LT: Vardinė.

en: Not rated yet.
lt_LT: Dar neįvertinta.

en: Votes:
lt_LT: balsai:

en: Cancel your rating.
lt_LT: Atšaukti savo reitingą.

en: You have already rated.
lt_LT: Jūs jau įvertinote.

en: Error. Incorrect Verification Code.
lt_LT: Klaida. Neteisingas patvirtinimo kodas.

en: This is not a valid email address.
lt_LT: Tai nėra galiojantis elektroninio pašto adresą.

en: Hide Comments
lt_LT: Paslėpti komentarus

en: Name
lt_LT: Vardas

en: Email
lt_LT: laišką

en: Comment
lt_LT: Komentaras

en: Verification Code
lt_LT: Patvirtinimo kodas

en: Submit
lt_LT: Pateikti

en: Your comment is awaiting moderation
lt_LT: Jūsų komentaras laukia nuosaikumo

en: Delete Comment
lt_LT: Ištrinti komentarą

en: Show Comments
lt_LT: Rodyti komentarus

en: Hide info
lt_LT: Slėpti informacija

en: Hide rating
lt_LT: Slėpti įvertinimas.

en: Restore
lt_LT: Atkurti

en: Exit Fullscreen
lt_LT: Išeikite per visą ekraną

en: Pause
lt_LT: Pauzė

en: field is required.
lt_LT: laukelis būtinas.

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
lt_LT: Nuotraukų galerija plugin autoatnaujinimą intervalą.
