bwg - en to nl translation catalogue (59 entries)

en:  item(s)
nl: item

en: First
nl: Eerste

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Last
nl: Duren

en: Go to the first page
nl: Ga naar de eerste pagina

en: Go to the previous page
nl: Translation:

en: of
nl: van

en: Go to the next page
nl: Ga naar de volgende pagina

en: Go to the last page
nl: Ga naar de laatste pagina

en: Search
nl: Søg

en: Order by:
nl: sorteer op

en: Default
nl: verzuim

en: Filename
nl: bestandsnaam

en: Size
nl: grootte

en: Random
nl: toevallig

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
nl: Er is geen thema geselecteerd of het thema is verwijderd.

en: There is no album selected or the album was deleted.
nl: Er is geen album geselecteerd of het album is verwijderd.

en: There are no images in this gallery.
nl: Er zijn geen afbeeldingen in deze galerij

en: Back
nl: Terug

en: Album is empty.
nl: Album is leeg

en: There are no images matching your search.
nl: Er zijn geen beelden die voldoen aan uw zoekopdracht.

en: Gallery is empty.
nl: Galerij is leeg

en: Play
nl: Spelen

en: More
nl: Meer

en: Hide
nl: Verbergen

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
nl: Er is geen galerij geselecteerd of de galerie is verwijderd.

en: Show comments
nl: Toon reacties

en: Share on Facebook
nl: Delen op Facebook

en: Share on Twitter
nl: Delen op Twitter

en: Share on Google+
nl: Deel op Google+

en: The image has been deleted.
nl: Billedet er blevet slettet.

en: Maximize
nl: Maximaliseren

en: Fullscreen
nl: Op groot formaat

en: Show info
nl: Vis info

en: Show rating
nl: Vis rating

en: Open image in original size.
nl: Åbn billede i original størrelse.

en: Download original image
nl: Download originalbilledet

en: Rated.
nl: Gewaardeerd.

en: Not rated yet.
nl: Ikke bedømt endnu.

en: Votes:
nl: Stemmer:

en: Cancel your rating.
nl: Annullere din bedømmelse.

en: You have already rated.
nl: Du har allerede bedømt.

en: Error. Incorrect Verification Code.
nl: Fout. Onjuist Verificatie Code.

en: This is not a valid email address.
nl: Dit is geen geldig e-mailadres.

en: Hide Comments
nl: Verberg commentaren

en: Name
nl: Noemen

en: Email
nl: e-mail

en: Verification Code
nl: verificatie Code

en: Submit
nl: Indienen

en: Your comment is awaiting moderation
nl: Din kommentar afventer moderation

en: Delete Comment
nl: Opmerking verwijderen

en: Show Comments
nl: Toon commentaren

en: Hide info
nl: Info verbergen

en: Hide rating
nl: Skjul rating

en: Restore
nl: Herstellen

en: Pause
nl: Pauze

en: field is required.
nl: is verplicht.

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
nl: Fotogalerij plugin autoupdate interval.
