bwg - en to sr translation catalogue (65 entries)

en:  item(s)
sr: ставка(e)

en: First
sr: Прва

en: Previous
sr: Предходни

en: Next
sr: Даље

en: Last
sr: Ласт

en: Go to the first page
sr: Иди на првој страници

en: Go to the previous page
sr: Иди на претходну страницу

en: of
sr: од

en: Go to the next page
sr: Иди на следећу страницу

en: Go to the last page
sr: Иди на последњу страну

en: Reset
sr: Ресет

en: Search
sr: Тражи

en: Order by:
sr: ордер би

en: Default
sr: Уобичајено

en: Filename
sr: Назив

en: Size
sr: величина

en: Random
sr: случајан

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
sr: Нема изабраних тема или тема је избрисана.

en: There is no album selected or the album was deleted.
sr: Нема изабраних албума или албума је избрисан.

en: There are no images in this gallery.
sr: Нема слика у овој галерији.

en: Back
sr: Назад

en: Album is empty.
sr: Албум је празан.

en: There are no images matching your search.
sr: Нема слике одговарају претрагу.

en: Gallery is empty.
sr: Галерија је празна.

en: Play
sr: Плаи

en: More
sr: Више

en: Hide
sr: Сакриј

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
sr: Нема изабраних галерија или галерија је избрисан.

en: Show comments
sr: Прикажи коментаре

en: Share on Facebook
sr: Подели на Фацебоок-у.

en: Share on Twitter
sr: Схаре он Твиттер

en: Share on Google+
sr: Подели на Гоогле+

en: Share on Pinterest
sr: Схаре он Pinterest

en: Share on Tumblr
sr: Схаре он Tumblr

en: The image has been deleted.
sr: Слика је обрисан

en: Maximize
sr: Макимизе

en: Fullscreen
sr: Цео екран

en: Show info
sr: Схов инфо

en: Show rating
sr: Схов рејтинг

en: Open image in original size.
sr: Отвори слику у оригиналној величини.

en: Download original image
sr: Довнлоад оригинал имаге

en: Hits:
sr: Хитс:

en: Rated.
sr: Ратед.

en: Not rated yet.
sr: Још није оцењивано.

en: Votes:
sr: Гласова:

en: Cancel your rating.
sr: Откажи свој рејтинг.

en: You have already rated.
sr: Већ сте оценили.

en: Error. Incorrect Verification Code.
sr: Грешка. Неправилно Верификациони код.

en: This is not a valid email address.
sr: Ово није валидна емаил адреса.

en: Hide Comments
sr: Сакриј коментаре

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-маил

en: Comment
sr: Коментар

en: Verification Code
sr: Верификациони код

en: Submit
sr: Субмит

en: Your comment is awaiting moderation
sr: Ваш коментар чека на модерацију

en: Delete Comment
sr: Обриши коментар

en: Show Comments
sr: Приказати коментаре

en: Hide info
sr: Схов инфо

en: Hide rating
sr: Сакриј рејтинг

en: Restore
sr: Ресторе

en: Exit Fullscreen
sr: Екит Фуллсцреен

en: Pause
sr: Пауза

en: field is required.
sr: је обавезно поље.

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
sr: Фото галерија плугин аутоматског ажурирања интервал.
