bwg - en to th_TH translation catalogue (60 entries)

en:  item(s)
th_TH: ชิ้น

en: First
th_TH: เป็นครั้งแรก

en: Previous
th_TH: ก่อน

en: Next
th_TH: ต่อไป

en: Last
th_TH: สุดท้าย

en: Go to the first page
th_TH: ไปที่หน้าแรก

en: Go to the previous page
th_TH: ไปที่หน้าก่อนหน้านี้

en: of
th_TH: ของ

en: Go to the next page
th_TH: ไปยังหน้าถัดไป

en: Go to the last page
th_TH: ไปที่หน้าสุดท้าย

en: Reset
th_TH: ตั้งใหม่

en: Search
th_TH: ค้นหา

en: Order by:
th_TH: เรียงโดย

en: Default
th_TH: ผิดนัด

en: Filename
th_TH: ชื่อไฟล์

en: Size
th_TH: ขนาด

en: Random
th_TH: สุ่ม

en: There is no theme selected or the theme was deleted.
th_TH: มีรูปแบบที่ไม่เลือกหรือรูปแบบที่ถูกลบ

en: There is no album selected or the album was deleted.
th_TH: มีอัลบั้มไม่เลือกหรืออัลบั้มถูกลบ

en: There are no images in this gallery.
th_TH: ไม่มีภาพอยู่ในแกลเลอรี่นี้

en: Back
th_TH: กลับ

en: Album is empty.
th_TH: อัลบั้มว่างเปล่า

en: There are no images matching your search.
th_TH: มีภาพที่ตรงกับการค้นหาของคุณไม่

en: Gallery is empty.
th_TH: แกลลอรี่ว่างเปล่า

en: More
th_TH: ขึ้น

en: Hide
th_TH: ปิดบัง

en: There is no gallery selected or the gallery was deleted.
th_TH: มีแกลลอรี่ไม่เลือกหรือแกลเลอรีที่ถูกลบ

en: Show comments
th_TH: แสดงความเห็น

en: Share on Google+
th_TH:  เมื่อ Google

en: Share on Pinterest
th_TH: แบ่งปันเพิ่มเติมเกี่ยวกับแบรนด์

en: The image has been deleted.
th_TH: ภาพที่ถูกลบไปแล้ว

en: Maximize
th_TH: เพิ่ม

en: Fullscreen
th_TH: เต็มจอ

en: Show info
th_TH: แสดงข้อมูล

en: Show rating
th_TH: แสดงคะแนน

en: Open image in original size.
th_TH: เปิดภาพในขนาดเดิม

en: Download original image
th_TH: ดาวน์โหลดภาพต้นฉบับ

en: Rated.
th_TH: จัดอันดับ

en: Not rated yet.
th_TH: ยังไม่ได้รับการ

en: Votes:
th_TH: โหวต:

en: Cancel your rating.
th_TH: ยกเลิกให้คะแนนของคุณ

en: You have already rated.
th_TH: คุณได้รับการจัดอยู่แล้ว

en: Error. Incorrect Verification Code.
th_TH: ความผิดพลาด รหัสยืนยันไม่ถูกต้อง

en: This is not a valid email address.
th_TH: นี้ไม่ได้ที่อยู่อีเมลที่ถูกต้อง

en: Hide Comments
th_TH: ซ่อนความคิดเห็น

en: Name
th_TH: ชื่อ

en: Email
th_TH: อีเมล์

en: Comment
th_TH: ความเห็น

en: Verification Code
th_TH: รหัสยืนยัน

en: Submit
th_TH: เสนอ

en: Your comment is awaiting moderation
th_TH: ความคิดเห็นของคุณกำลังรอการกลั่นกรอง

en: Delete Comment
th_TH: ลบความคิดเห็น

en: Show Comments
th_TH: แสดงความเห็น

en: Hide info
th_TH: ซ่อนข้อมูล

en: Hide rating
th_TH: คะแนนซ่อน

en: Restore
th_TH: ฟื้นฟู

en: Exit Fullscreen
th_TH: ออกเต็มจอ

en: Pause
th_TH: หยุด

en: field is required.
th_TH: สนามจะต้อง

en: Photo gallery plugin autoupdate interval.
th_TH: แกลเลอรี่ภาพปลั๊กอินช่วงเวลาการปรับปรุงอัตโนมัติ
